Vedoucí

Kateřina Šuchmanová

Sněhurka

Ahoj, já jsem Sněhu. Do Lvíčat jsem nastoupila ve 4 letech a zpátky se vrátila v roce 2019. Od roku 2023 jsem kromě vedení oddílu začala taky studovat na 3.LFUK. Ve volném čase pracuju v SI na Kampě jako barista/barmanka. Miluju kafe, ráda barevně ladím svoje outfity a koukám na Disneyovky.

Daniel Sviták

Daně

Vedu oddíl víceméně od roku 2015, nyní jako zástupce vedoucí. Krom skautingu věnuju čas učení architektury na vysoké škole nebo programování robotů.

Magdalena Krejčová

Majda

Do skauta chodím od svých 4 let a od té doby se stal neoddělitelnou součástí mě samotné. Nejradši své programy věnuji myšlenkovým základům skautingu a osobnímu rozvoji, nebo úplně naopak obyčejnému běhání a hraní si jen tak pro radost. Mimo skauting se zajímám o všechno možné a nejspíš mě uvidíte v jedné chvíli o samotě háčkovat a ve chvíli druhé skákat na přeplněném koncertu :D.

Jan Čejka

Sršeň

Do skautu chodím od svých pěti let s tím, že jsem začínal v tomto oddílu. Jsem studentem vysoké školy se zaměřením na IT. Kromě školy a skautu pracuji jako tester sofwaru, nebo se dívám na filmy či seriály.

Josef Rákos

Pepéno/Pepí

Ahoj! Moje jméno je Pepí či trochu poupraveně Pepéno. Skaut se pro mne stal zásadní aktivitou a zlomem v mém životě v pěti letech a od té doby jsem v něm činný. V oddílu Lvíčata jsem opět od roku 2019, kam jsem se po letech vrátil jako vedoucí a současně jsem také správce klubovny v Práčské. Aktuálně studuji sociologii na FSV UK v prvním bakalářském ročníku. Mojí vášní je cestování, všemožné jídlo, focení a také se zapojuji do občanského aktivismu například pro Amnesty International.

Sáva Matyáš

Maty

Ahoj, já jsem Maty. Do skauta jsem začal chodit v osmi letech v roce 2013 a od té doby nepřestal. Mimo skaut ještě studuju, všemožně tvořím a nebo dobrovolničím pro Prague Pride.

Ondřej Karnet

Ježek

Do skauta chodím od 4 a půl let. V oddíle funguji jako hospodář a rád dětem vařím. Mimo skauta mě baví chodit na retrovandry a jezdit sanitkou.